همیاری‌کُرد
در صورت داشتن سوال یا درخواست ثبت سفارش به ما پیامک بزنید : 50002060200004

خرید ردیاب و مسیر یاب ویرا

خرید ردیاب کوچک,خرید ردیاب انسان,خرید ردیاب شخصی,خرید ردیاب موبایل,خرید ردیاب جی پی اس,خرید ردیاب,خرید ردیاب ارزان,خرید ردیاب اشخاص,خرید اینترنتی ردیاب,خرید بهترین ردیاب,خرید برنامه ردیاب گوشی,ردیابی خرید پستی,خرید دستگاه ردیاب موبایل,فروش ردیاب سالمندان,خرید ردیاب شخصی ارزان,کد خرید ردیاب ویرا,خرید ردیاب گوشی,خرید دستگاه ردیاب گوشی,خرید ردیاب ویرا,خرید و فروش ردیاب

ردیاب و مسیر یاب ویرا

امروزه یکی از نگرانی های ما گم شدن فرزندانمان ویا سالمندان و یا سرقت گوشی موبایلمان می باشد.با نرم افزار ضد سرقت و ذدیاب ویرا به آسانی مکان فرزندان و سالمندانتان را پیدا کنید و یا مکان گوشی گمشده و یا به سرقت رفته را پیدا کنید.

%d8%b1%d8%af%db%8c%d8%a7%d8%a8-%d9%85%d9%88%d8%a8%d8%a7%db%8c%d9%84-%d9%88%db%8c%d8%b1%d8%a7

وضعیت کالا: موجود

۳۵,۰۰۰ تومان

%d8%b1%d8%af%db%8c%d8%a7%d8%a8-%da%af%d9%88%d8%b4%db%8c %d8%b1%d8%af%db%8c%d8%a7%d8%a8-%d9%88%db%8c%d8%b1%d8%a7

  • نرم افزار ردیاب گوشی همراه
  • این نرم افزار تحت سیستم عامل اندروید می باشد
  • با نصب این نرم افزار و اتصال به سرورهای اختصاصی، ردیابی و مسیریابی امکان پذیر می باشد.
  • کنترل فرزندان در خارج از منزل
  • ردیابی از طریق شماره موبایل
  • مکان یابی موبایل در صورت مفقود شدن

%d9%86%d8%b1%d9%85-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d9%88-%d8%b1%d8%af%db%8c%d8%a7%d8%a8-%d9%88%db%8c%d8%b1%d8%a7

ردیاب و مسیر یاب ویرا

امروزه مشکلات اکثر مردم ردیابی مسیر در شهرهای بزرگ و حتی مسافرت در کشورهای مختلف می باشد و همچنین مسیریابی کودکان و فرزندان زمانیکه خارج از محل سکونت می باشد و همچنین زمانیکه گوشی موبایل به سرقت برده میشود با این نرم افزار براحتی می توان تمام این مشکلات را رفع کرد.در گذشته ردیابی توسط دستگاه جی پی اس انجام میشد ولی در این نرم افزار توسط گوشی موبایل انجام می شود.
با نصب این نرم افزار و اتصال به سرورهای اختصاصی ردیابی و مسیریابی امکان پذیر می باشد.کنترل فرزندان در خارج از منزل،ردیابی از طریق شماره موبایل و مکان یابی موبایل در صورت مفقود شدن از برخی امکانات این نرم افزار می باشد.

این نرم افزار تحت سیستم عامل اندروید می باشد .

هشدار در مورد نحوه استفاده از نرم افزار مسیریاب و ردیاب ویرا :

لطفا توجه فرمایید که نرم افزار مسیریاب و ردیاب ویرا برای کنترل و ردیابی کودکان، افراد سالخورده، بیماران آلزایمری، نابینایان، صحت کنترل تردد کارمندان برای مدیران ارشد و جهت جلوگیری از سرقت خودرو و گوشی همراه طراحی شده است و این نرم افزار صرفا جهت خدمت به امنیت و سلامت و آرامش خانواده ها معرفی می شود و شرکت مسیریاب وردیاب ویرا هیچگونه مسئولیتی را در قبال استفاده های نادرست افراد سودجو که برخلاف مقررات می باشد را نمی پذیرد.
شما پس از خرید این نرم افزار ضمن قبول این شرایط و قوانین مسئولیت استفاده آن را در جهت صحیح بر عهده میگیرد و عرفا،اخلاقا، قانونا و شرعا نباید از آن در جهت خلاف قوانین استفاده نمایید.

آموزش استفاده از نرم افزار ردیاب ویرا:

راهنمای کامل استفاده از مسیریاب و ردیاب ویرا:

radyab

کاربران گرامی ،کدها و پسوردها و کلیه فیلدها(به جز قسمت جست و جوی آدرس و مکان یابی )را حتما با حروف انگلیسی وارد نمایید و حروف کوچک و بزرگ مهم میباشد و همچنین سعی کنید انها را در جایی یادداشت نمایید. برای استفاده از این نرم افزار برنامه هایی مانند GO SMS /HANGUTS و …که پیامک های دستگاه شما را پردازش میکنند باید در حالت غیر فعال باشد.

قیمت:۳۵,۰۰۰ تومان

%d8%af%da%a9%d9%85%d9%87-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-1

آموزش ردیابی :

با انتخاب یکی از گزینه های ردیابی شماره فرد مورد نظر را وارد و گزینه ارسال را انتخاب نمایید.پس از دریافت پیغام “درخواست شما به مقصد رسید “در دستگاه طرف مقابل در صورتی که شماره شما در لیست مجاز به ردیابی نباشدپیغام زیر مشاهده میشود.

در صورتیکه این صفحه را ببندید باز هم میتوانید این پیغام را با انتخاب اعلان زیر در نوار مربوط به اعلان ها که با کشیدن دست از بالای صفحه به سمت پایین نمایان میشود،مجددا آن را مشاهده نمایید.

پس از تایید درخواست توسط فرد مورد نظر ، شما یک اعلان مبنی بر دریافت موقعیت جدید دریافت میکنید که با انتخاب آن از نوار اعلان ها مستقیما وارد برنامه میشوید، سپس به قسمت ردیابی مراجعه کنیدتا لیست موقعیت های دریافتی را مشاهده نمایید.

لیست موقعیت های دریافت شده : در این لیست تمامی موقعیت ها همراه با تاریخ و ساعت دریافت آن تا هر زمانی که بخواهید ثبت می شوند و موقعیت های جدید به انتهای این لیست اضافه می شوند.برای مشاهده ی موقعیت دریافتی روی نقشه قسمت مشخص شده توسط کادر قرمز رنگ در تصویر زیر را لمس کنید :

با انتخاب گزینه مشخص شده در تصویر زیر مسیر پیمایش مکان کنونی شما تا موقعیت دریافت شده روی نقشه ترسیم میگردد.

کاربران گرامی شما میتوانید دستگاه اندرویدی که این برنامه روی آن نصب شده را توسط هر مدل دستگاه دیگری ردیابی نمایید.برای این کار کافیست کدهای تعیین شده را به صورت پیامک (لاتین) برای فرد مورد نظر که این برنامه را روی دستگاه خود نصب کرده است ارسال نمایید.

ردیابی خودکار : #aut#

ردیابی از طریق دکل : #۲۰۲#

ردیابی از طریق جی پی اس : #۲۰۲۰#

پس از طی مراحل ردیابی پاسخ به صورت پیامک برای شما ارسال میشود.همانطور که در تصویر زیر دیده میشود در صورت لمس نوشته ی آبی رنگ با اتصال به اینترنت از طریق مرور گر میتوانید موقعیت را روی نقشه مشاهده نمایید.

قیمت:۳۵,۰۰۰ تومان

%d8%af%da%a9%d9%85%d9%87-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-1

نکات مهم ردیابی :

در صورتیکه شماره شما در لیست افراد مجازبه ردیابی فرد مورد نظر باشد ، به صورت کاملا خودکار وبدون هیچ اقدامی ردیابی انجام میشود.

برای ردیابی از طریق جی پی اس نیاز به اتصال به اینترنت نیست فقط باید جی پی اس دستگاه فرد مورد ردیابی روشن باشد.

برای ردیابی از طریق دکل ،اینترنت فرد مورد ردیابی باید فعال باشد.

در حالت ردیابی خودکار ،اولویت بر اساس جی پی اس /دکل و سپس آخرین موقعیت ثبت شده میباشد.

تمامی عملیات مربوط به ردیابی از طریق پیامک ارسال و پردازش میشوند.لذا سیم کارت شما باید برای انجام ردیابی حداقل به میزان دو پیامک لاتین اعتبار داشته باشد.

برای ردیابی حتما باید قسمت location یا مکان یابی را در تنظیمات دستگاه خود فعال نمایید. برای ردیابی باید دستگاه فرد مورد نظر در دسترس باشد.

در تمامی حالت های ردیابی در صورتیکه فرد مورد نظر به اینترنت پر سرعت متصل باشد ، آدرس هم به صورت پیامک برای شما ارسال می شود.

قیمت:۳۵,۰۰۰ تومان

%d8%af%da%a9%d9%85%d9%87-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-1

خرید ردیاب و مسیر یاب ویرا | 35000 تومان
خرید پستی