همیاری‌کُرد
در صورت داشتن سوال یا درخواست ثبت سفارش به ما پیامک بزنید : 50002060200004

کتاب صوتی میکل آنژ

خرید دی وی دی کتاب صوتی

خرید کتاب صوتی میکل آنژ,خرید کتاب صوتی,کتاب صوتی جالب,بهترین کتاب های صوتی,کتاب صوتی از کجا بخرم

خرید پستی
قیمت این محصول: ۱۲,۵۰۰ تومان

کتاب صوتی میکل آنژ

میکل آنژ(میکلانجلو بوناروتی) مجسمه ساز ، نقاش و شاعر ایتالیایی است.یکی از هنرمندان نابغه تاریخ و از چهره های معروف رنسانس ایتالیا.
برای شناخت بیشتر این مرد بزرگ و آشنایی با این شخصیت تاثیرگذار کتاب صوتی میکل آنژ تهیه و در بسته بندی شکیل تقدیم شما خواهد شد.

کتاب صوتی میکل آنژ

رنسانس جنبش فرهنگی بود که در اوایل سده چهاردهم در ایتالیا شروع شد و واژه رنسانس از واژه لاتین به معنی «تولد دوباره» اقتباس شده است. طی این دوران توجه به هنر و ادبیات و علوم و اکتشافات جهانی و پیشرفت در آنها دوباره جان گرفت. مردم با واکنش علیه فرهنگ کلیسایی قرون وسطا، ارزش های تازه‌‌تری را در جهان انسانی یافتند. حدود قرن هفدهم که دوران رنسانس به پایان رسید، تصور مردم از جهان کاملا عوض شده بود.

میکل‌آنژ، هنرمندی به تمام معنا رنسانسی بود. او مجسمه‌ها را چنان زیبا می‌تراشید که سنگ‌ها زنده به نظر می‌رسیدند. میکل‌آنژ چندین عمارت و میدان عمومی هم در زادگاهش ایتالیا طراحی کرد، و دیوارهایی ساخت، اما با مجسمۀ سوگ مریم ومجسمۀ معروف داود، که از سنگ مرمری عظیم ساخته شده‌اند، به شهرت رسید. طرحی که یاد میکل‌آنژ را در ذهن مردم زنده نگه داشته است، طرحی است که او کم‌تر از دیگر طرح‌هایش به آن علاقه داشت: نقاشی سقف نمازخانه سیستین.

 

نام کتاب: کتاب صوتی میکل آنژ
نویسنده: باربارا ای. سامرویل
مترجم: شیوا مقانلو
راوی: آرمان سلطان زاده
تهیه کننده: دامون آذری
آهنگساز: –
انتخاب موسیقی: دامون آذری
میکس و مستر: شراره کردی
صدابردار: علی احمد دوست
مدت زمان: ۹۷ دقیقه
استودیو: آرشه غزل ایلیا
ناشر متنی: ققنوس
ناشر صوتی: آوانامه

خرید پستی

کتاب صوتی میکل آنژ | 12500 تومان
خرید پستی