همیاری‌کُرد
در صورت داشتن سوال یا درخواست ثبت سفارش به ما پیامک بزنید : 50002060200004

خرید اینترنتی ست چاقو های رنگی نانو,خرید پستی ست چاقو های رنگی نانو,خرید ارزان ست چاقو های رنگی نانو,ست چاقو های رنگی نانو,خرید نقدی ست چاقو های رنگی نانو,خرید آنلاین ست چاقو های رنگی نانو,خرید ست چاقو های رنگی نانو,فروش ست چاقو های رنگی نانو,فروش پستی ست چاقو های رنگی نانو,فروش اینترنتی ست چاقو های رنگی نانو,فروش ارزان ست چاقو های رنگی نانو * حراج اینترنتی با پایین ترین قیمت,حراج اینترنتی,حراج,خرید پستی,فروشگاه اینترنتی,ست چاقو های رنگی نانو ارزان,ارزان ترین ست چاقو های رنگی نانو,خرید اینترنتی ارزان ست چاقو های رنگی نانو,بهترین فروشگاه اینترنتی
خرید اینترنتی,خرید اینترنتی ست چاقو های رنگی نانو جدید,خرید ست چاقو های رنگی نانو جدید,خرید نقدی ست چاقو های رنگی نانو جدید,خرید پستی,خرید پستی ست چاقو های رنگی نانو جدید,ست چاقو های رنگی نانو جدید,ست چاقو های رنگی نانو اصلی

چاقو های آشپزخانه نانو

یکی از بهترین و کار آمد ترین وسایل آشپزخانه

نسل جدیدی از چاقو های استیل

تیزترین و برنده ترین چاقو تولید شده در جهان

برای اولین بار در ایران

این چاقو تا آخر عمر با شما و در کنار شماست

 

ست سه تایی چاقو

این چاقو ها با طراحی زیبا و استفاده از رنگهای ویژه توجه بسیاری از مردم جهان را به خود جلب کرده است .و در اکثر نمایشگاه های بین المللی در جهان مورد توجه قرار گرفته است.
تیغه استیل محکم این چاقوها در برابر هر نیرویی در آشپزخانه مقاوم است و به سهولت شما میتوانید مواد غذایی را تکه تکه کنید.
روکش سرامیکی این چاقوها باعث جلوگیری از خوردگی و چسبیدن مواد غذایی به تیغه میشود.

ست چاقو رنگی
   سرامیک پس از الماس ، سخت ترین ماده طبیعی می باشد، ست چاقو سرامیکی با لایه ای از سرامیک تیزی خود را ۱۰ برابر بیشتر از چاقوهای تمام استیل حفظ می نماید.باکتری ها و قارچهای موجود در مواد غذایی امکان رشد و تکثیر بر روی تیغه های با پوشش سرامیکی را ندارند و شستشوی آن آسان می باشد. تکنولوژی روز و ویژگی های خاص سرامیک، امکان تهیه تیغه های رنگی به همراه چاپ ماندگار را فراهم آورده است. ست چاقوی سرامیکی در رنگ های زنده و زیبا گرمی و نشاط را به آشپزخانه شما می آورد. مواد غذایی پس از برش با چاقوهای با روکش سرامیک، بر خلاف استیل ، اکسید نمی شوند و طعم و رنگ واقعی آنها حفظ گشته و ماندگاری آنها بیشتر خواهد بود با در دست گرفتن چاقوی سرامیک ۳ تکه، تفاوت وزن آن را احساس خواهید کرد و هنگام کار با آن، از انتخاب درست خود لذت خواهید برد. برش ظریف، ریز و خرد کردن، پوست کندن، سفره آرایی و تزئین مواد غذایی مهارتها یی است که چاقو های سرامیکی در سه اندازه و با کارآیی متفاوت به خوبی از عهده آن بر می آیند.
این ست چاقو شامل ۳ عدد چاقو در سایزها و رنگ های مختلف می باشد.ویژگی آنتی باکتریال بودن این محصول باعث جلوگیری از لکه، بو و رشد باکتری میشود.
از چاقو های خود خسته شده اید ! چاقو هایی که نمی برند یا غذای شما را خراب می کنند!به دنیای چاقو های سه تیکه کیچن نایف خوش آمدید.این ست شامل یک عدد چاقوی بزرگ ، یک عدد متوسط و یک عدد کوچک از جنس استیلدرجه ۱  همراه با روکش سرامیکی کاربری لذت بخشی به شما می دهد وسیله ای ضروری برای آشپزخانه شما که هیچ گاه کند نمی شود و بسیار تیز و برنده می ماند.

دسته این چاقوها از مواد آنتی باکتریال درست شده است که تحت هیچ شرایطی باکتری نمیتواند رشد و نمو کند و این مسئله بسیار مهمی در بهداشت آشپزخانه میباشد.
فوق العاده تیز و باور نکردنی تضمین تیزماندن آن پس از بارها مصرف متفاوت ترین نوع چاقو در جهان

ویژگی ها:
– پکیج ۳ تایی چاقو
– دسته : آنتی باکتریال
– در ۳ رنگ بنفش-زرد-سبز
– ضد زنگ

چاقو آشپزخانه

چاقو های آشپزخانه نانو یکی از بهترین و کار آمد ترین وسایل آشپزخانه برای اولین بار در ایران نسل جدیدی از چاقو های استیل تیزترین و برنده ترین چاقو تولید شده در جهان این چاقو تا آخر عمر با شما و در کنار شماست

این چاقوی زیبا محکم و بسیار تیز رو هم اکنون با کلیک بر روی لینک زیر سفارش بدید

هزینشم درب منزل پس از تحویل گرفتن پرداخت نمایید

فقط در هنگام کار با این چاقو مواظب دستاتون باشید!  

قیمت : ۲۰,۰۰۰  تومان 
خرید پستی

 

خرید اینترنتی ست چاقو های رنگی نانو | 20,000 تومان
خرید پستی